Název pozice
Vedoucí zakázek - Project Manager

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ADAX spol. s r. o. Více informací o společnosti naleznete na www.adax.cz.

Náplň práce:
• vedení zakázek na dodávku průmyslových řídicích systémů
• řízení realizačních týmů (projektant, konstruktér, programátor)
• jednání se subdodavateli a se zákazníky
• dohled nad technickým, termínovým a cenovým plněním zakázek
• založení a vedení dokumentace zakázek podle normy ISO9001

Požadavky na uchazeče
• VŠ elektro nebo strojní, popř. USO s maturitou
• orientaci v automatizovaných systémech – výhodou
• zkušenost s vedením realizačního týmu
• zkušenost s jednáním se subdodavateli a zákazníky
• organizační zkušenosti a samostatnost v rozhodování
• spolehlivost, flexibilitu a iniciativu
• aktivní znalost AJ a/nebo NJ
• znalost práce s PC
• řidičský průkaz sk. B

Nabídka
• zaměstnání v prosperující ryze české společnosti
• kolektiv pracovníků s vysokou odborností
• zaškolení pro práci se systémy, používanými ve firmě
• odpovídající finanční ohodnocení
• kreativní a různorodou práci
• mobilní telefon, notebook
• pružnou pracovní dobu
• stravenky

Místo práce: Kladno

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Strojírenství
Technika a elektrotechnika

Lokalita
Středočeský kraj