Název pozice
Vedoucí prodeje - Automotive / Electronics

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je zavedená česká společnost TESLA BLATNÁ, a.s. s více než 60-ti letou historii, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektronických součástek a dílů pro motorová vozidla.

Více informací o společnosti naleznete na www.tesla-blatna.cz.

Náplň práce:
• každodenní komunikace se zahraničními obchodními partnery
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
• realizace obchodní strategie
• vedení obchodních jednání, služební cesty, účast na veletrzích

Požadavky na uchazeče
• VŠ vzdělání, zaměření na elektrotechniku výhodou
• dobrá znalost AJ, znalost NJ, příp. RJ výhodou
• dobré vyjednávací schopnosti
• samostatnost, flexibilita
• uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
• praxe na obdobné pozici výhodou
• ŘP sk. B

Nabídka
• práci ve stabilní české společnosti
• možnost vzdělávání a profesního růstu
• odpovídající platové ohodnocení
• firemní benefity
• flexibilní pracovní dobu

Místo práce: Blatná - okres Strakonice

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis spolu s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ozanakova@tesla-blatna.cz
Kontakt: Margita Ozaňáková, tel.: 383 415 380, 722 499 544.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 5. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Prodej
Technika a elektrotechnika

Lokalita
Jihočeský kraj