Název pozice
Údržbář / elektrikář

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je potravinářský závod Boneco a. s.

Náplň práce:
• zajištění oprav a údržby strojů, zařízení
• navrhování operativních řešení oprav
• provádění preventivní údržby dle plánu
• spolupráce s externími společnostmi při opravách, revizích, instalacích apod.
• dle potřeby činnosti spojené s údržbou budov a areálů
• plný úvazek na směny

Požadavky na uchazeče
• vyučení v oboru elektro výhodou (vyhláška 50/1978 Sb. § 6)
• praxe min. 2 roky
• trestní bezúhonnost
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost, aktivní přístup k plnění zadaných úkolů, časová flexibilita

Nabídka
• smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
• zázemí stabilní české společnosti
• závodní stravování
• plat 150,-Kč / hodinu

Místo práce: Kostelec nad Černými lesy - okrese Praha-východ

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Služby
Administrativa
Technika a elektrotechnika

Lokalita
Praha