Název pozice
Účetní - Slaný

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost
Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu.

Náplň práce:
• kompletní samostatné vedení účetnictví
• zpracovávání účetních závěrek
• oceňování majetku
• příprava přehledů a výkazů pro vedení společnosti
• komunikace s úřady a jinými institucemi

Požadavky na uchazeče
• SŠ ekonomického zaměření
• praxi na obdobné pozici 1 rok
• dobrou znalost účetní a daňové problematiky
• znalost zákona o DPH
• znalost práce s MS Officce
• smysl pro pečlivost a přesnost

Nabídka
• práci na trvalý pracovní poměr
• zázemí stabilní strojírenské společnosti
• důkladné zaškolení
• odpovídající mzdové ohodnocení
• odborný a profesní růst

Místo práce: Slaný

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Ekonomika a podnikové finance

Lokalita
Středočeský kraj