Stavební projektant / stavební technik pro výkon inženýrské činnosti - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je projektová organizace ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o. s dlouholetou působností na trhu a s realizací zakázek po celé České republice.

Náplň práce:
• zpracování projektové dokumentace
• příprava, sledování a vyhodnocení zakázek
• výkon inženýrské činnosti - obstarání stavebních povolení námi připravovaných projektů, jednání s úřady, jednání s investory, autorské dozory na stavbě

Požadavky na uchazeče
• VŠ stavebního směru - vhodné i pro absolventy
• ŘP sk. B
• komunikativní schopnosti
• práce v programu Archicad, Autocad, MS Office

Nabídka
• dovolená 5 týdnů
• stravenky
• flexibilní pracovní doba
• odměna podle vykonané práce a výsledků firmy
• pracovní dobu na dobu určitou - možnost změnit později na dobu neurčitou
• možnost postupu do managementu společnosti
• mobilní telefon, notebook
• příspěvek na penzijní/životní pojištění
• vzdělávací kurzy, školení
• možnost občasné práce z domova
• možnost si napracovat hodiny
• 13. plat

Platové podmínky: odměna dohodou dle profesních zkušeností - absolventy zaučíme

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel.: 495 408 512.

Obor
Stavebnictví a reality

Lokalita
Královéhradecký kraj