Stavbyvedoucí - Zlínský a Jihomoravský kraj - pro stavby oboru pozemního stavitelství

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je POZIMOS, a.s.

Náplň práce:
Řízení realizace stavby, řízení a kontrola práce vlastních pracovníků, řízení a kontrola práce subdodavatelů, komunikace s investorem, projektantem a stavebním dozorem.

Požadavky na uchazeče
• minimálně SŠ stavebního směru, autorizace výhodou
• praxe v organizaci a řízení stavební výroby vítána
• velmi dobrou orientaci v dokumentaci staveb
• PC – uživatelská úroveň (MS Office – Outlook, Word, Excel), BUILDpower – znalost výhodou
• řidičský průkaz sk. B výhodou
• samostatnost, spolehlivost, zájem o práci, loajalitu
• organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost řídit a vést pracovní kolektiv

Nabídka
• mzdové ohodnocení dle praxe a výsledků až 55.000,- Kč
• prémie (podíl na zisku)
• poskytujeme ubytování
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• cestovní náhrady
• podnikové půjčky
• služební telefon, notebook,
• pracovní ošacení
• služební auto

Místo práce: Zlínský a Jihomoravský kraj

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Stavebnictví a reality

Lokalita
Jihomoravský kraj
Zlínský kraj