Název pozice
Samostatní účetní - Liberec

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost KASRO spol. s r.o. - zajišťující prodej a servis kancelářské a výpočetní techniky již od roku 1990. Společnost patří mezi nejvýznamnější TOP dodavatele v oboru. Společnost je úspěšná a stabilní firma působí na trhu téměř 30 let v nezměněné sestavě, což je zárukou vysoké zkušenosti, odbornosti a profesionality.

Náplň práce:
• vedení účetnictví společnosti
• zpracování účetních podkladů včetně zadání do systému
• samostatná evidence a kontrola uzavřených smluv v návaznosti na účetnictví
• zpracování přijatých a vydaných faktur
• účtování finančních operací (pokladna a bankovní výpisy)
• příprava podkladů ke zpracování DPH a zpracování přiznání k DPH
• provádění běžných a závěrkových účetních operací
• zpracování a odesílání statistických výkazů
• zpracování a účtování cestovních příkazů
• účtování a evidence majetku, příprava a provádění inventur
• komunikace s ostatními odděleními společnosti
• příprava podkladů pro účetní závěrky a audity včetně komunikace s auditory a úřady
• tvorba interních reportů a přehledů
• odpovědnost za kvalitu
• kompletní zpracování mezd a vedení mzdového účetnictví
• komunikace s příslušnými institucemi (ÚP, ČSSZ, ZP, FÚ atd.)

Požadavky na uchazeče
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe na pozici samostatné účetní min. 3 roky výhodou
• znalost komplexní účetní agendy
• dobrá znalost daňových předpisů, zejména v oblasti DPH
• velmi dobrá orientace v oblasti účetních předpisů a výkazů
• dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
• znalost SW ESO9 výhodou
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• příjemné a profesionální vystupování
• zodpovědnost, pečlivost, klientský přístup
• flexibilita, loajalita, týmový hráč
• ochota učit se novým věcem a postupům
• vhodné také pro osoby se ZPS

Nabídka
• HPP - plný úvazek na 40 hodin/týdně
• zaměstnání v přední a stabilní české firmě ve svém oboru
• možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
• dlouhodobou perspektivu
• odpovídající finanční ohodnocení
• mzda od 30 000 do 40 000 Kč

Místo práce: Liberec, ul. 5. května 63/48

Termín nástupu: možný dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně fotografie a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: stepan.hyk@kasro.cz

Obor
Bankovnictví a finanční služby
Ekonomika a podnikové finance

Lokalita
Liberecký kraj