Název pozice
Řidič skupiny C, E

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je dopravní společnost EFES, spol. s.r.o.

Náplň práce:
• rozvoz ovoce a zeleniny do centrálních skladů kolem Prahy - tahačem MAN s chladírenskými návěsy Schmitz

Požadavky na uchazeče
• praxe podmínkou
• ŘP sk. C a E
• vhodné pro řidiče i důchodce s bydlištěm Praha , Slaný , Kladno a blízké okolí

Zájemci musí mít veškeré platné doklady pro výkon povolání řidiče C, E.

Nabídka
• práci na HPP
• pracovní doba 6 dní práce a 3 dny volno
• rozpis práce znáte na celý měsíc dopředu
• pracovní doba cca. od 04.00 hod do 13.00 hod
• cca 200 km jízda denně
• každý den návrat domů
• mzdové ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč čistého
• stravenky, firemní telefon, osobní odměny atd.

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel. 725 870 636.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 29. 5. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Logistika a doprava

Lokalita
Praha