Název pozice
Regionální obchodní zástupce / prodejce - beton

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ČR Beton Bohemia spol. s r.o. - významný dodavatel betonových směsí v oblasti jižních Čech. Více informací na www.crbeton.cz.

Náplň práce:
• prodej betonu pro betonárny: Strakonice, Mirotice, Prachatice, Vimperk
• komunikace se stávajícími zákazníky společnosti
• navazování nových obchodních kontaktů/získávání nových zákazníků
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• vypracování cenových nabídek
• mapování konkurence a sledování trhu
• pomoc při zajištění chodu a rozvoji poboček
• spolupráce s dalšími složkami společnosti

Požadavky na uchazeče
• SŠ s maturitou
• obchodní praxi – zkušenosti ve stavebním nebo podobném oboru výhodou, ne podmínkou
• chuť prodávat a touha po výsledcích podmínkou
• dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• uživatelská znalost PC
• aktivní řidič, řidičský průkaz sk. B
• samostatnost, flexibilitu, odpovědnost

Nabídka
• zaškolení, technickou a obchodní podporu
• portfolio stávajících zákazníků
• motivující platové ohodnocení, odměny a prémie dle výkonu
• firemní automobil, telefon, notebook
• místo výkonu práce Strakonice + ostatní provozovny a sídlo společnosti
• stravenky
• týden dovolené navíc
• pracovní poměr na plný pracovní úvazek
• zajímavou a motivující práci ve stabilní společnosti

Místo práce: Jižní Čechy

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: frantisek.blaha@crbeton.cz nebo tel. 721 842 744.

Obor
Prodej
Stavebnictví a reality

Lokalita
Jihočeský kraj