Název pozice
Referent / referentka oddělení kvality

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je potravinářský závod Boneco a. s.

Náplň práce:
• kontrola výrobních procesů – dodržování zásad GHP a GMP pracovníků výroby, kontrola hygieny pracovního prostředí, pracovních prostředků a pomůcek
• zaškolení pracovníků v oblasti systému řízení jakosti a HACCP
• aktualizace dokumentace v návaznosti na příslušné změny (legislativní, organizační, apod.)
• v případě potřeby zástupnost manažera kvality

Požadavky na uchazeče
• SŠ vzdělání nejlépe potravinářského zaměření
• min. 1 rok praxe
• základní znalost AJ

Nabídka
• práci na HPP
• nástupní plat 25 000,-

Místo práce: Kostelec nad Černými lesy

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Administrativa

Lokalita
Středočeský kraj