Název pozice
Projektant VZT, chlazení, technická zařízení budov

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost b-Clima s.r.o. - dodavatel v oblasti vzduchotechniky a klimatizací, má projekční, obchodní a montážní tým a zajišťuje také servis a poradenství.

Náplň práce:
Samostatné zpracování projektové dokumentace vzduchotechniky a klimatizace, tvorba poptávek a následného technického řešení, zpracování výkresové dokumentace v AutoCad, tvorba cenových kalkulací, nabídek.

Požadavky na uchazeče
• VŠ vzdělání v oboru TZB, tepelná technika, chladicí technika, vzduchotechnika staveb apod.
• technické myšlení
• znalost práce na PC (Microsoft Office, AutoCAD, Revit/BIM – výhodou)
• znalost čtení stavební dokumentace
• komunikační schopnosti se zákazníky a v rámci projekčního týmu
• všestranná osobnost, spolehlivost a ochota, samostatnost
• řidičský průkaz sk. B

Nabídka
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií
• plný pracovní úvazek
• smluvní plat a mimořádné odměny
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování
• příjemný kolektiv

Místo práce: Praha

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Strojírenství
Technika a elektrotechnika

Lokalita
Praha