Název pozice
Prodejce motocyklů a doplňků / vedoucí servisu - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AUTONOVA BRNO s.r.o.. Oficiální distributor KTM pro ČR hledá v Brně prodejce motocyklů a doplňků pro rozšíření týmu. Společnost je zavedená motoprodejna a motoservis více než 13ti letou historií na trhu.

Více informací o společnosti naleznete na www.autonova.cz.

Náplň práce:
Váš hlavní úkol na pozici spočívá:
• prodej motocyklů,
• poradce při výběru vhodných doplňků a jejich prodej
• komunikace se zákazníky
• komunikace s pojišťovnami - řešení havarijních událostí
• komunikace s dodavateli
• objednávání a přijímání zboží na prodejnu
• objednávky - vyhledávání dílů na motorky
• tvorba a doplňování informací na web a facebook

Požadavky na uchazeče
• SOU s maturitou nebo SŠ vzdělání - nejlépe v oboru mechanik motocyklů - ale není podmínkou
• nadšení pro motocykly
• výborná komunikační schopnost
• znalost práce na PC
• práce s MS Office
• uživatelské znalosti motocyklů
• řidičský průkaz skupiny A, B
• 100% spolehlivost a zručnost, aktivní přístup k práci
• čistý trestní rejstřík
• AJ výhodou - nikoli nutností

Nabídka
• dlouhodobou spolupráci na HPP
• zázemí prosperující společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• příspěvek na stravování v místě pracoviště
• zaměstnanecké výhody
• volné víkendy

Místo práce: Brno

Termín nástupu: po dohodě možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ktmbrno@autonova.cz nebo tel: 734 685 657- Martina Machová.

Obor
Prodej
Strojírenství
Služby

Lokalita
Jihomoravský kraj