Název pozice
Přijímací technik - Ostrava

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Auto Tichý s.r.o., firma s 23ti letou tradicí, která se zabývá prodejem a servisem vozidel značek Peugeot, Citroen a Ford.

Náplň práce:
• plánování a kalkulace oprav
• příjem vozidel do opravy, diagnostika a sepsání zakázky
• sledování průběhu opravy, objednávek, dodání náhradních dílů a koordinace mechaniků
• odpovědnost za předání opraveného vozidla dle plánu zakázky

Požadavky na uchazeče
• vzdělání SOU/SŠ technického směru
• praxe výhodou
• znalost práce na PC (Windows, text, databáze, tabulkový procesor)
• řidičský průkaz sk. B
• vysoké pracovní nasazení
• výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu

Nabídka
• práci na HPP
• příjemné pracovní prostředí
• možnost získání profesních i odborných zkušeností
• profesní růst
• zázemí a benefity prosperující společnosti
• finanční ohodnocení 30–40 000Kč/měsíc

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sekretariat@autotichy.cz

Obor
Strojírenství
Technika a elektrotechnika
Služby

Lokalita
Moravskoslezský kraj