Název pozice
Medicínský reprezentant - Praha a severní Čechy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická firma s aktivitami v regionu střední a východní Evropy se sídlem pro Českou republiku v Praze.

Náplň práce:
• zodpovědnost za prezentaci a prodej produktů společnosti ve svěřeném regionu
• sledování aktivit konkurence
• reporting nadřízenému
• organizování seminářů
• možnost individuálních projektů dle schopností

Požadavky na uchazeče
• min. SŠ vzdělání s maturitou - zdravotnické vzdělání je výhodou
• komunikativní a energickou osobnost s obchodním duchem
• reprezentativní a příjemné vystupování
• preferujeme zkušenosti v oblasti zdravotnictví, ale není podmínkou - 100% pracovní nasazení
• časovou flexibilitu a samostatnost
• ŘP sk. B

• odpovídající finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky
• automobil
• služební telefon a PC
• možnost odborného a profesního růstu
• osobní přístup malé firmy
• práci na HPP

Místo práce: Praha a okolí

Termín nástupu: ihned - dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Prodej

Lokalita
Praha