Název pozice
Manažerka gymnázia - Brno

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je všeobecné gymnázium Moravské gymnázium Brno s. r. o. - přidružená škola UNESCO.

Náplň práce:
• organizace akcí školy
• příprava projektů
• příprava a realizace propagace gymnázia
• kontrola vnitřní činnosti školy
• optimalizace

Požadavky na uchazeče
• SŠ ukončené maturitní zkouškou nebo VŠ vzdělání

Nabídka
• informace při osobním pohovoru a návštěvě školy

Místo práce: Brno - střed

Termín nástupu: dle osobní dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: eva.grundova@jobsystem.cz.

Obor
Ekonomika a podnikové finance
Administrativa
Bankovnictví a finanční služby

Lokalita
Jihomoravský kraj