Název pozice
Grafický designer / designerka - Zlín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je přední česká fullservisová reklamní agentura COMTECH CAN.

Náplň práce:
• tvorba grafických prací

Požadavky na uchazeče
• grafické cítění, kreativní přístup, samostatná řešení
• znalosti Indesign, Photoshop, Illustrator
• zkušenosti s předtiskovou přípravou a postprodukcí
• zodpovědnost a flexibilitu

• různorodou práci pro prestižní tuzemské a zahraniční značky
• profesní růst ve zkušeném týmu
• možnost práce na HPP
• zázemní nejdéle působící fullservisové agentury na českém trhu

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: dle dohody (ihned)

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Media, reklama a PR
Marketing

Lokalita
Zlínský kraj