Fyzioterapeut / fyzioterapeutka - vhodné i pro absolventy - Praha 9

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Poliklinika Prosek a.s.

Více informací o poliklinice naleznete na www.poliklinikaprosek.cz.

Náplň práce:
Poskytování fyzioterapeutické činnosti v ambulanci odd. rehabilitace.

Požadavky na uchazeče
• vzdělání v oboru fyzioterapeut (rehabilitační prac.), dle zákona č. 96/2004 Sb. – NUTNÉ
• praxe v oboru vítána, možno i absolvent
• čistý trestní rejstřík

Nabídka
• práci na HPP
• odpovídající finanční ohodnocení, podpora vzdělávání
• pracoviště v blízkosti metra
• benefity: např. příspěvek na stravování, dovolenou, kulturu, penzijní připojištění, očkování, masáže, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days (zdravotní volno)
• možnost zajištění ubytování

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tumova.j@poliklinikaprosek.cz nebo na personální odd. - prchalova.o@poliklinikaprosek.cz.

Kontakt: PhDr. Tůmová J., ved. fyzioterapeut, tel.: 266 010 196. Informace případně podá Prchalová O., personální odd., tel. 266 010 106.

Obor
Zdravotnictví, farmacie

Lokalita
Praha
Středočeský kraj