Název pozice
Dělník do výroby - Mladá Boleslav

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je rodinná společnost ABRASIV, a.s. - postavená na pevných základech. Již od roku 1990 se věnuje oboru broušení a jsou v tom odborníci. Zaměstnanci nejsou jenom číslo nebo další člověk. Ke každému přistupují osobitě a pomáhají mu růst.

Chtějí uspokojovat potřeby svých zákazníků v oblasti broušení, umí poradit přímo v procesu výroby a uspořit čas i peníze při procesu broušení a dokončování.

Náplň práce:
• konverting/zpracování brusných materiálů pro přímý prodej a pro výrobu
• práce ve výrobě nekonečných brusných pásů
• seřizování a údržba strojních zařízení
• po zaškolení možnost práce na laserovém pracovišti
• manipulace s těžkými břemeny až nad 35kg

Požadavky na uchazeče
• SOU nebo SŠ vzdělání s maturitou
• fyzickou zdatnost
• znalost práce na PC
• samostatnost a kreativita
• spolehlivost a preciznost
• praxe v oboru
• rychlá orientace v technické oblasti

Nabídka
• práci v rodinné společnosti s rodinným přístupem
• dáme vám šanci dostat se do hezkého prostředí a poznat příjemné lidi
• tým fajn kolegů
• možnost dalšího vzdělávání
• možnost realizovat se v rámci firmy
• odpovídající platové ohodnocení

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: dle dohody, ideálně ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Strojírenství
Výroba a průmysl

Lokalita
Středočeský kraj