Název pozice
Automechanik - Slaný

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká strojírenská společnost
Servis jeřábů, a.s. se sídlem ve Slaném a dlouholetou působností na trhu.

Náplň práce:
• diagnostika poruch a závad, údržba, seřizování a opravy nákladních vozidel,
jeřábů, jejich agregátů a příslušenství

Požadavky na uchazeče
• SOU nebo SŠ vzdělání
• přesnost, zručnost a technické myšlení
• řidičský průkaz skupiny B, C

Nabídka
• práci na trvalý pracovní poměr
• jednosměnný provoz bez sobot a nedělí
• zázemí stabilní české strojírenské společnosti
• zaměstnanecké benefity
• odborný a profesní růst
• závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Místo práce: Slaný

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Technika a elektrotechnika

Lokalita
Středočeský kraj