Název pozice
Asistent / asistentka marketingu pro obchodní centrum

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je OC EUROPARK - dvoupodlažní nákupní centrum se 70 obchody, kavárnami a restauracemi, provozovnami služeb včetně bankovních a poštovních.

Náplň práce:
Baví tě marketing? Jsi komunikativní a umíš pracovat samostatně na zadaných úkolech? Do našeho oddělení marketingu hledáme schopného člověka, který bude přímo podřízen marketingovému manažerovi.

• spolupráce s reklamními agenturami
• spolupráce na marketingových projektech
• tvorba marketingových materiálů
• příprava, organizace a koordinace marketingových aktivit
• možnost samostatně a kreativně pracovat
• péče o webové stránky - aktualizace, úprava obsahu, novinky
• pomoc při tvorbě časopisu obchodního centra
• běžná denní administrativa

Požadavky na uchazeče
• SŠ vzdělání s maturitou
• zkušenost na obdobné pozici - výhodou
• znalost AJ/NJ - výhodou
• organizační a komunikační schopnosti
• dobrá znalost MS Office
• zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
• schopnost týmové spolupráce

Nabídka
• práce na HPP
• dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
• stabilní a přátelský kolektiv
• zázemí silné mezinárodní společnosti

Místo práce: OC EUROPARK, Praha - Štěrboholy

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Obor
Administrativa
Marketing

Lokalita
Praha